Wiadomości z Chorzowa

Policjanci ujęli mężczyznę, poszukiwanego od kilku lat Europejskim Nakazem Aresztowania

  • Dodano: 2020-01-08 11:30

Kryminalni z chorzowskiej komendy zatrzymali 37-letniego mężczyznę, poszukiwanego od kilku lat Europejskim Nakazem Aresztowania oraz 3 listami gończymi. Mężczyzna ma na swoim koncie liczne przestępstwa. Zatrzymany trafił już do aresztu śledczego.

Gdy tylko do kryminalnych z chorzowskiej komendy zajmujących się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, dotarła informacja, że poszukiwany od ośmiu lat mieszkaniec Chorzowa wrócił z zagranicy, niezwłocznie zaczęli go szukać. Nie było to łatwe, gdyż nie miał on swojego mieszkania i pomieszkiwał u znajomych. Kryminalni wiedzieli też, że mają mało czasu, gdyż przyjechał on tylko na kilka dni. Dzięki zintensyfikowanym działaniom zaledwie w ciągu kilku godzin namierzyli i zatrzymali poszukiwanego.

37-latek za przestępstwa których się dopuścił poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Chorzowie 3 listami gończymi oraz Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA) wydanym przez Sad Okręgowy w Katowicach. Mężczyzna został przewieziony już do aresztu śledczego.


Źródło: KMP Chorzów

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.