Wiadomości z Chorzowa

Policjanci z Chorzowa poszukują sprawcy przestępstwa. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2021-03-03 06:45, aktualizacja: 2021-03-03 06:50

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to, że w dniu 08 stycznia 2021 r. w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ul Parkowej dokonał kradzieży artykułów optycznych.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl.

Kryminalni z II komisariatu w Chorzowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży artykułów optycznych

Do zdarzenia doszło 08 stycznia 2021 r. w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ul Parkowej. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do sklepu ukradł trzy pary okularów o wartości ponad 2200 zł.

Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring


Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Gol

    Nawet z nagraniem umarzają nieraz z powodu niewykrycia sprawcy

  • Instrybutor

    Ciągle tylko pomuście i pomuście. Poznajesz tego, tamtego, a wy co robicie? Jak ludzie mają odwalać za was robotę, to płaćcie za to. Ile za znalezienie tego kolesia? Bo uścisk dłoni komendanta to możecie se wsadzić...

  • Ii

    Teraz wszędzie są kamery i pewnie go znajdą ale z tego wynika że jakby tych kamer nie było to policja w takich sprawach jest bezradna. Umorzenie sprawy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.