Wiadomości z Chorzowa

Policjanci z Chorzowa poszukują zaginionego 32-letniego Jacka Szczerba

  • Dodano: 2020-01-13 08:45, aktualizacja: 2020-01-13 09:01

Policjanci z Chorzowa poszukują 32 -letniego Jacka Szczerba.

W dniu 31.12.2019 r. o godzinie 10.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i udał się do swojej rodziny do Nowego Sącza gdzie spędzał sylwestra, następnie w dniu 03.01.20120 r. skontaktował się telefonicznie z rodziną oświadczając, że jedzie do Chorzowa, jednakże do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Policją osobisty lub telefoniczny pod nr 32 771 52 66 lub 112.

RYSOPIS:   wiek z wyglądu ok. 40 lat, wzrost 165 cm, krępa budowa ciała, włosy ciemne krótkie, oczy ciemne, nos średni,prostolinijny,lekko zadarty do góry, uzębienie - pełne, uszy normalne, średnie, przylegające.

ZNAKI SZCZEGÓLNE:  blizna po lewej stronie twarzy na policzku, ciągnąca się od środka policzka do ucha, blizny po lewej stronie szyi, blizny po oparzeniowe na plecach. Posiada tatuaże na rękach, palcach rąk, na przedramionach oraz na plecach napisy o różnych treściach. Na przedramionach imiona ESTERA i MORANDI. Na plecach tatuaż Jezusa na krzyżu, w zewnętrznych obydwu rogach oczu wytatuowane kreski.

UBIÓR: w chwili zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe kol. niebieskiego, bluza kol. białego, kurtka zamszowa kol. ciemny zieleń, buty typu adidas kol. niebieskiego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KMP Chorzów tel. całodobowy +48 32 771 52 66  lub z najbliższą jednostką policji.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • WeL

    Do Nowego Sącza na cygańskie rewiry!!

  • Ana

    Kampio?

  • Gienek Zguba

    Ale to Policja go poszukuje bo zaginął czy zaginął bo go Policja poszukuję. Czytając opis zguby można mieć wątpliwości.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.