Wiadomości z Chorzowa

Poszukiwany prowadził samochód pod wpływem narkotyków i bez uprawnień

  • Dodano: 2020-04-17 07:00, aktualizacja: 2020-04-17 07:13

Policjanci z chorzowskiej drogówki zatrzymali poszukiwanego, który kierował samochodem nie mając prawa jazdy. Co więcej, mężczyzna jechał kradzionym autem pod wpływem narkotyków i miał przy sobie amfetaminę.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz o jego losie zadecyduje sąd


W środę tuż przed 7:30 policjanci z chorzowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego osobowym oplem. Na prośbę mundurowych o okazanie dokumentów kierujący przyznał, że nie ma i nigdy nie miał prawa jazdy. Jak się okazało, był to dopiero początek jego problemów... Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 34-latek jest poszukiwany, a samochód którym jechał jest kradziony. Co więcej, w trakcie przeszukania policjanci znaleźli ponad 200 porcji dilerskich amfetaminy oraz klasery ze znaczkami. Zatrzymany tłumaczył, że narkotyki ma na własne potrzeby, gdyż codziennie musi je zażywać. Przyznał, że w czasie jazdy też znajdował się pod ich wpływem.


Samochód wrócił już do właściciela, a wyjaśnieniem pochodzenia klaserów zajmą się śledczy. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje sąd.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.