Wiadomości z Chorzowa

Pożegnaj wakacje w Parku Śląskim

  • Dodano: 2012-08-30 08:30, aktualizacja: 2012-08-30 09:14

W najbliższą niedzielę, 2 września, w Parku Śląskim zapanuje bajkowa atmosfera. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w poszukiwaniu 10 miejsc w parku, związanych z baśniami Hansa Ch. Andersena czy Charlesa Perraulta.

 
 
Uczestnicy otrzymają mapy i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na kilka godzin zamienią się w Poszukiwaczy Przygód. Ich zadaniem będzie przybicie pieczątki w określonych punktach Parku Śląskiego oraz rozwiązanie krótkich, rymowanych zagadek.
 
Pięć najlepszych, czyli najszybszych drużyn otrzyma nagrody, m.in. gadżety Parku Śląskiego, zaproszenia do Śląskiego Wesołego Miasteczka i Śląskiego Parku Linowego.
 
Trwają zapisy na II Turniej Rodzinny! Czekamy na wasze zgłoszenia pod adresem: turniej@wpkiw.com.pl do 31 sierpnia, do godziny 23:59. Na zabawę możecie zapisać się także w dniu imprezy pomiędzy godziną 14:30 a 15:00 w Hali Wystaw „Kapelusz”.
 
Turniej rozpocznie się o godzinie 15:00, a wielkie mierzenie czasu drużyn odbędzie się o godzinie 17:30. W dniu zabawy możecie także skorzystać ze Strefy dla Dziecka, którą poprowadzą seniorzy z Parkowej Akademii Wolontariatu!
 
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również