Wiadomości z Chorzowa

Przy Amelungu powstała nowa siłownia w plenerze

 • Dodano: 2021-08-06 07:15, aktualizacja: 2021-08-08 09:00

W Chorzowie powstała nowa siłownia pod chmurką – mieszkańcy mogą korzystać z pięknej pogody, jednocześnie poprawiając wygląd swojej sylwetki. Nowy obiekt umieszczono przy stawie Amelung, w Chorzowie II.

Ruch na świeżym powietrzu

Nowopowstała siłownia w plenerze znajduje się w pięknych okolicznościach przyrody – tuż przy stawie Amelung. Już przed powstaniem obiektu, na terenie stawu można było spotkać wielu sportowców, w większości biegaczy oraz rowerzystów. Teraz miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mają do dyspozycji także darmową, plenerową siłownię, która z pewnością urozmaici trening każdego sportowca. Obiekt jest przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów w kwestii treningu i dbania o zdrową sylwetkę. Jedynym warunkiem użytkowania siłowni jest wzrost powyżej 140 cm.

Świetna lokalizacja

Od otwarcia obiekt cieszy się sporym zainteresowaniem – z pewnością wpływa na to dogodna lokalizacja oraz fakt, że wszystkie przyrządy do ćwiczeń znajdują się tuż obok siebie. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się plac zabaw, który już niebawem zostanie oddany do użytku. Rodzice będą mogli ćwiczyć na siłowni, podczas gdy ich pociechy będą szaleć na świeżo wyremontowanym placu zabaw. To otwiera zupełnie nowe możliwości wspólnego, rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu. 

Przy Amelungu powstała nowa siłownia w plenerze

Komentarze (7)    dodaj »

 • Fica

  Toalety nie można się doprosić, jak u ruskich

 • BrakOdbytu

  A co z kiblem? Podczas treningu siłowego często się chce człowiek wykasztanić i co wtedy? Podpowiem.. za garaże

 • żymła z bajlagom

  jo mom dwa kible jaki chcesz plasikowy abo cynkowy s dekoym ach dom ci oba a w jednym prziniyś mi sztomu.

 • Ojciec

  A co z placem zabaw obok?Bo zostały 4 huśtawki do powieszenia a od miesiąca nic sie tam nie dzieje.

 • Mama z Chorzowa

  Szkoda tylko że plac zabaw nadal teoretycznie nie jest oddany do użytku (wszyscy i tak tam wchodzą) bo przecież w wakacje dzieci najwięcej spędzają tam czasu

 • Mama dwóch urwisów

  Po przeczytaniu tego artykułu zastanawiałam się czy już go otwarli. A szkoda bo fajny jest i dzieci mają na nim radoche.

 • Mimi

  Tak. Było pięknie zanim zaczęli budować domy tu na potęgę . Teraz nawet przejść się nie da i ciągle coś nowego stawiają . Ale muszę przyznać że nowa ścieżka za mostem super

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również