Wiadomości z Chorzowa

Rapsodia Śląska na Stadionie Śląskim - porady dla uczestników

  • Dodano: 2019-08-30 07:15, aktualizacja: 2019-09-01 20:57

Już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia br. o godz. 21.00 na Stadionie Śląskim z okazji setnej rocznicy Powstania Śląskiego odbędzie się koncert "Rapsodia Śląska".

Realizacja tak dużej imprezy wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi zmiany organizacji ruchu w okolicy stadionu.

Zmiany w organizacji ruchu

W związku z organizacją koncertu na Stadionie Śląskim w dniu 31.08.2019 r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu w godz. 18.00-1.30.

Na ulicy Parkowej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, na odcinku od ul. Katowickiej w kierunku ulicy Kościuszki. Po lewej stronie ul. Parkowej, jadąc od ul. Katowickiej, na odcinku od ronda do ul. Kościuszki, do godz. 1,30 będzie można parkować pojazdy na tzw. "jodełkę"

Przywrócenie docelowej organizacji ruchu planowane jest w dniu 01.09.2019 r. ok godz. 1.30.

Uwaga!

Pojazdy, które po tej godzinie będą utrudniać ruch, uniemożliwiając przywrócenie docelowej organizacji ruchu, zostaną odholowane na koszt właściciela. 

Uczestnicy imprezy mogą również skorzystać z płatnych parkingów na terenie Parku Śląskiego, wjazd od ul. Chorzowskiej i od ul. Siemianowickiej. Dla osób niepelnosprawnych przygotowane zostały także miejsca parkingowe obok Stadionu Śląskiego, wjazd od ul. Parkowej.

W związku z organizacją koncertu należy spodziewać się wzmożonego ruchu na drogach dojazdowych do Stadionu  Śląskiego, w szczególności na drodze krajowej DK 79.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.