Wiadomości z Chorzowa

Rozpoczął się remont ul. Mazurskiej w Chorzowie. Są utrudnienia i objazdy!

 • Dodano: 2019-11-09 11:00

Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia i objazdy – w Chorzowie rozpoczął się remont ul. Mazurskiej. 

To pierwszy etap prac drogowych związanych z przebudową ciągu ulic Kościuszki, Mazurskiej i Placu Piastowskiego. Na początek zamknięto ul. Mazurską i część Placu Piastowskiego. Dopuszczony jest wyłącznie dojazd do posesji. W związku z tym kierowcy jadący od ul. Kościuszki do ul. Siemianowickiej i Bożogrobców muszą skorzystać z objazdów ul. Krakowską lub Bojarskiego. Jak informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie zakończenie całego zakresu prac, od ul. Siemianowickiej do ul. Parkowej, planowane jest latem przyszłego roku. 

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Kotela

  Bojarskiego jest bardzo wąska i sie korki robią przy rondach. Tir na tych rondach nie wyrabia. Kiedy wreszcie skończy sie ten remont i otworzycie znowu Mazurską? Tam sie nic nie dzieje, nikt tam nie pracuje a trzeba objazdem jechać. Od pół roku to trwa ! To jest skandal. W MZUIM ktoś to kontroluje?

 • andrew

  co za idiota postawił latarnie na wjeździe do budynków Mazurska 3 ?

 • andrew

  co za idiota postawił latarnie na wjeździe do budynków Mazurska 3 ?

 • Roman

  I bardzo dobrze, ta ulica powinna być w ogóle wyłączona z ruchu tranzytowego, jest bardzo wąska, mnóstwo tam zaparkowanych samochodów a do yeti jeszcze jeden kierunek. Wystarczy puścić wszystko nową, ładną ulicą Bojarskiego i od razu będzie lepiej.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.