Wiadomości z Chorzowa

Ruch Chorzów ma nowego wiceprezesa. To reprezentujący środowisko kibiców Marcin Stokłosa

 • Dodano: 2022-01-24 12:30

To już oficjalne – Ruch Chorzów ma nowego wiceprezesa. Rada Nadzorcza klubu zdecydowała o powołaniu na to stanowisko Marcina Stokłosę.

29-letni Marcin Stokłosa jest doskonale znany fanom „Niebieskich”. Kiedyś piłkarz, obecnie przedstawiciel kibiców we władzach klubu z Cichej stał się wiceprezesem na mocy decyzji wydanej przez Radę Nadzorczą w czwartek, 20 stycznia. Nowy wiceprezes przekonuje, że jest to dla niego wielkie wyzwanie, a przed nim ciężka, acz owocna praca.

Przede wszystkim bardzo dziękuję Panu Prezesowi za nominację, zaufanie i wiarę w moje możliwości, a decyzję Rady Nadzorczej o powołaniu mnie na stanowisko wiceprezesa odbieram jako wyzwanie do ciężkiej i owocnej pracy dla ukochanego klubu. To dla mnie ogromny zaszczyt i zobowiązanie. Zrobię wszystko, by nie zawieść „Niebieskiej Społeczności”, którą z dumą reprezentowałem przez ostatnie 2 lata w Radzie Nadzorczej – wyjaśnia Marcin Stokłosa, nowy wiceprezes Ruchu Chorzów.

Marcin Stokłosa nowy wiceprezesem Niebieskich

Prezes zarządu klubu, Seweryn Siemianowski przekonuje, że przed Ruchem Chorzów stoi obecnie wiele wyzwań nie tylko sportowych, ale i natury organizacyjnej. Jest jednak przekonany, że Marcin Stokłosa będzie doskonałym wsparciem w zarządzaniu Niebieskimi, a także tworzeniu długofalowej strategii rozwoju.

Ruch cały czas się rozwija i nasza działalność już teraz jest szeroko zakrojona, ale zawsze chcemy być o krok przed wyzwaniami, które na nas czekają, więc wsparcie w tych tematach uważam za niezbędne i korzystne dla Klubu, tym bardziej, że nie będzie to generowało żadnych dodatkowych kosztów – przekonuje Seweryn Siemianowski.

Poprzez powołanie na stanowisko wiceprezesa klubu Marcin Stokłosa przestaje być członkiem Rady Nadzorczej. W skład Rady Nadzorczej wchodzić będzie sześć osób.

W skład Rady Nadzorczej wchodzą:

 • Marcin Mańka - przewodniczący
 • Daniel Reck - zastępca przewodniczącego
 • Przemysław Biskup
 • Mateusz Grzech
 • Krzysztof Łyczykowski
 • Piotr Małecki

Komentarze (4)    dodaj »

 • AO

  Brak informacji odnośnie wiedzy i doświadczenia Pana Marcina Stokłosy. Jakie ma wykształcenie, jakie ma osiągnięcia, gdzie pracował. Warto pamiętać, że Ruch to spółka giełdowa, a bycie tylko kibicem to trochę mało. To że był w RN to trochę mało zważywszy na okoliczności. Prezes Siemianowski chyba stracił wyczucie.

 • Felek

  No normalniy jak u pisiorow . Momy naszygo omajtka . Brawo !

 • Ino Ruch

  Śmiać się czy płakać?

 • :(

  Teraz już ino w dół. Szkoda.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.