Wiadomości z Chorzowa

Ruch Chorzów szuka pomocników dla swojego Niebieskiego Mikołaja

  • Dodano: 2021-11-05 10:15

Choć w kalendarzach dopiero listopad, kibice i piłkarze Ruchu Chorzów myślą już o grudniu, by pomóc potrzebującym spędzić godnie świąteczny czas. Chorzowski klub szuka pomocników dla swojego Niebieskiego Mikołaja i rusza ze specjalną zbiórką środków, które pomogą wielu osobom godnie przeżyć święta.

- Wielkimi krokami zbliża się do nas okres świąteczny. Czas, w którym cała "Niebieska Społeczność" aktywnie włącza się w różnego rodzaju akcje promujące nasz Klub, pielęgnujące pamięć o chorzowskich Legendach, ale przede wszystkim wspierające ludzi w potrzebie. Nie inaczej będzie w tym roku. Wielkie Niebieskie Serce, które dobrze znacie z poprzedniego roku, już niebawem znów zacznie bić mocniej - czytamy na stronie Ruchu Chorzów. 

Ruch Chorzów szuka pomocników dla swojego Niebieskiego Mikołaja 

Jako że hasło "Razem możemy więcej" to nie tylko pusty slogan, Ruch Chorzów wraz ze wszystkimi Stowarzyszeniami Kibiców oraz fanklubami postanowił zorganizować jedną wielką zbiórkę środków, które przeznaczone zostaną na zakup prezentów i upominków, oraz organizację eventu na hali MORiS. 

- Aby wszystko wyszło tak, jak sobie zaplanowaliśmy, potrzebne nam jest Wasze wsparcie, i tym samym rozpoczynamy "zrzutkę" na kwotę 40 000 złotych - czytamy na stronie Ruchu Chorzów. 


Całość kwoty zostanie przeznaczona na:

  • "Niebieską Paczkę", czyli prezenty dla Legend Ruchu Chorzów,
  • paczki dla domów dziecka,
  • paczki dla szpitali,
  • organizację "Niebieskiego Mikołaja" na hali MORiS.

- Wierzymy, że kolejny raz obdarzycie nas zaufaniem i wszyscy razem pokażemy nasze "Wielkie Niebieskie Serce"! - czytamy na stronie Ruchu Chorzów. 

Szczegóły akcji znajdziecie TUTAJ

Komentarze (1)    dodaj »

  • Ręce opadają

    Niebiescy dają swoje gadżety i piwo potrzebującym za nasze pieniądze :-)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również