Wiadomości z Chorzowa

Ruch Chorzów szuka prezesa

  • Dodano: 2019-06-15 11:15


Ruch Chorzów szuka nowego prezesa. Rada Nadzorcza firmy poinformowała, że aplikacje na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki będą przyjmowane do 19 czerwca.

Przyszłość klubu z Cichej jest ciągle niepewna – nie ma trenera, dyrektora sportowego, prezesa, a nawet licencji na grę w III lidze. W klubowej kasie brak też pieniędzy na wynagrodzenia dla byłych piłkarzy i trenerów.

Każdy może zostać prezesem Ruchu Chorzów?

O wymaganiach na stanowisko prezesa Niebieskich niewiele wiadomo, bo komunikat Rady Nadzorczej Ruch Chorzów SA jest bardzo krótki:

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie cv, listu motywacyjnego, koncepcji pracy na stanowisku Prezesa Zarządu oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Dokumenty należy kierować na adres: ruch@ruchchorzow.com.pl do dnia 19 czerwca 2019 r. włącznie. 

Dotychczasowy prezes klubu, Jan Chrapek, 4 czerwca oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej. Wcześniej do dymisji podali się wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej i były prezes klubu Janusz Paterman oraz dyrektor sportowy Marek Mandla. 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • kibic

    A kogo oni nie szukają? Jak tak dalej pójdzie, to kibiców z ogłoszenia będą szukać.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.