Wiadomości z Chorzowa

Ruszyły zapisy na Mistrzostwa Polski w biegu 6-godzinnym!

  • Dodano: 2022-01-03 07:15, aktualizacja: 2022-01-03 07:28

Już 23 kwietnia profesjonaliści i amatorzy staną do walki o Mistrzostwo Polski w biegu 6-godzinnym. Impreza odbędzie się na Stadionie Śląskim. Zapisy już ruszyły!

Biegacze na start!

3 stycznia ruszyły zapisy na III edycję biegu „6 godzin pełnej MOCY”. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno profesjonalnych biegaczy, jak i amatorów, chcących spróbować swoich sił w tych wymagających zawodach. Zapisy potrwają 2 miesiące – po ich upływie kolegium wyłoni 50 biegaczy, którzy pobiegną w wielkim finale, który odbędzie się na Stadionie Śląskim. Wybranych 50 biegaczy może także rywalizować w odbywających się synchronicznie 1. Mistrzostwach Polski w biegu 6-godzinnym.

ZAPISZ SIĘ!

Jak wziąć udział w Mistrzostwach Polski?

Aby powalczyć o Mistrzostwo Polski, konieczne będzie zakwalifikowanie się do wybranej przez kolegium 50-tki, która weźmie udział w finale na Stadionie Śląskim. Biegacze rywalizujący w mistrzostwach muszą posiadać aktualną licencję zawodniczą, a także – oprócz zapisów poprzez formularz na bieg „6 godzin pełnej MOCY” – muszą zapisać się dodatkowo na stronie internetowej PZLA. 

Po więcej informacji odsyłamy do regulaminu wydarzenia!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również