Wiadomości z Chorzowa

Rywalizacja na Hali MORiS: Mistrzostwa Śląska w Pickleballu za nami

  • Dodano: 2024-06-11 09:00

W minioną sobotę, 8 czerwca, hala MORiS w Chorzowie stała się areną zaciętej rywalizacji w ramach Mistrzostw Śląska w Pickleballu. Turniej, który był częścią prestiżowego cyklu Polish Pickleball Tour, zgromadził 30 utalentowanych zawodników gotowych do walki o tytuły mistrzowskie w singlu i deblu. Przez cały dzień panowała gorąca atmosfera, a emocje sięgały zenitu podczas finałowych pojedynków.

Podwójne Złoto dla Karola Jantosa

Niezwykłym sukcesem podczas Mistrzostw Śląska mógł pochwalić się Karol Jantos, który triumfował zarówno w singlu, jak i w deblu. Jantos imponował swoją grą na korcie, zdobywając złoto w singlu po zwycięstwie nad Michałem Ortylem w finale. Nie zatrzymał się jednak na tym, bo wraz z partnerem, Rafałem Mertą, pokonał rywali w finale debla, zapewniając sobie podwójne złoto i okazując się niekwestionowanym mistrzem tego dnia.

Pełne Emocji Mecze Deblowe i Singlowe

W rywalizacji deblowej emocje sięgały zenitu, a widzowie mogli śledzić zacięte pojedynki, które dostarczały niezapomnianych wrażeń. Ostatecznie podium uzupełnili Mateusz Szklorz i Tomasz Kulicki (srebrny medal), oraz Marek Szklorz i Tomasz Matysik, oraz Tomasz Pogan i Michał Ortyl, którzy sięgnęli po brązowe medale.

W rywalizacji singlowej Karol Jantos udowodnił swoją wyjątkową formę, zdobywając złoty medal, zaś srebro przypadło Michałowi Ortylowi, a brązowy Rafałowi Mercie.

Gratulacje Dla Zwycięzców!

Całe wydarzenie obfitowało w niezwykłe momenty sportowej rywalizacji oraz wspólnego kibicowania. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich wysiłek, determinację i pasję do Pickleballa. Dziękujemy również Ambasadorom Polskiego Pickleballa za zorganizowanie tego wspaniałego turnieju, który na długo pozostanie w pamięci zarówno zawodników, jak i kibiców.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również