Wiadomości z Chorzowa

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza na charytatywne psie zawody!

  • Dodano: 2021-12-07 07:15, aktualizacja: 2021-12-07 07:36

Już w najbliższą sobotę, 11 grudnia, całe rodziny będą mogły spędzić aktywnie czas ze swoimi psiakami. W Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym „Jagodowy Pies” odbędą się charytatywne zawody dla psów – cały dochód zebrany podczas imprezy zostanie przekazany na działalność Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

Wyjątkowa forma pomocy

W zimowych charytatywnych psich zawodach, które odbędą się w Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym „Jagodowy Pies”, udział może wziąć każdy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i zakończy ok. 15:00. Zespół składający się z przewodnika i psa będzie miał za zadanie pokonać tor złożony z ćwiczeń z elementami posłuszeństwa oraz dyscyplin sportowych. Organizatorzy zaznaczają, że zawody będą traktowane z przymrużeniem oka – tego dnia najważniejsza będzie dobra zabawa oraz chęć pomocy chorzowskiemu schronisku.

Uczestnicy będą mogli wystartować w dwóch klasach: Family dla rodzin z dziećmi od 5. do 16. roku życia oraz otwartej dla dorosłych i dzieci powyżej 16 lat. Koszt wzięcia udziału w zawodach to 50 złotych. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie wydarzenia.

Kolejna akcja na rzecz schroniska

Celem zawodów jest zachęcenie właścicieli czworonogów do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wydarzenie to świetna okazja do rodzinnej zabawy pełnej niespodzianek dla najmłodszych uczestników. Cały dochód zebrany podczas charytatywnych zawodów zostanie przekazany na wsparcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie, które zamierza stworzyć ścieżkę sensoryczną dla psiaków.

Więcej szczegółów na temat imprezy dostępnych jest na stronie wydarzenia!

Zawody dla psw

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również