Wiadomości z Chorzowa

Skorpion grasuje na klatce schodowej jednego z chorzowskich budynków

 • Dodano: 2021-05-02 14:15, aktualizacja: 2021-10-01 11:24

Pod koniec ubiegłego tygodnia mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Bojarskiego w Chorzowie poinformowali Państwową Straż Pożarną, że na klatce schodowej pojawił się skorpion. Mieszkańcy zrobili zdjęcie skorpionowi i poinformowali strażaków o tym, że egzotyczne zwierzę grasuje w ich bloku. Po otrzymaniu zgłoszenia, strażacy ruszyli do akcji. Kiedy dojechali na miejsce zdarzenia, kierujący działaniem ratowniczym uzyskał informację, że pajęczak  wszedł do szczeliny dylatacyjnej między szybem windy a ścianą klatki schodowej. Strażacy podjęli próbę odnalezienia skorpiona przy użyciu kamery wziernikowej, jednak nie udało się go odnaleźć. 

Następnie o całym zajściu poinformowano administratora budynku, a ten podjął działania mające na celu schwytanie skorpiona. Zwierzę nadal przebywa na wolności.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Hodowca

  Uciekł mi przepraszam

 • Lolek

  Biedny skorpion, pewnie był bardzo przestraszony

 • Bytom

  Bo powinien być zakaz hodowli , sprowadzania pajęczaków, każdego gatunku, węży i wszystkiego co jest jadowite w celach prywatnych jak i hodowli po za granicami zoo, inaczej wysokie kary i już nie mandat tylko pozbawienie wolności 5lat i każdy co by tego doznał dowiedział by się jak to jest z głupoty własnej narazić innych na zdrowie oraz samemu stracić wszystko rodzinę dom pracę każdy by zaczął inaczej myśleć

 • Iwa

  Uprzejmie prosimy właściciela zwierzęcia, aby zabrał pupila do domu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również