Wiadomości z Chorzowa

Śląski Ticket - wspólny bilet Stadionu Śląskiego i Sztolni Królowa Luiza!

  • Dodano: 2020-10-14 08:00, aktualizacja: 2020-10-11 18:10

Śląski Ticket to wyjątkowy bilet, dzięki któremu w atrakcyjnej cenie zwiedzisz Stadion Śląski oraz przeżyjesz podziemną przygodę w Sztolni Królowa Luiza! 

Śląski Ticket dostępny jest zarówno w wariancie dla osób indywidualnych, jak i w wersji rodzinnej. Niezależnie od wybranej opcji jest to niezwykła okazja do poznania dwóch legendarnych miejsc na mapie województwa śląskiego! Nie zastanawiaj się! Już dziś wybierz Śląski Ticket!

1 bilet - 2 atrakcje

  • Zwiedzanie Stadionu Śląskiego to niebywała okazja do poznania historii legendarnego “Kotła Czarownic” oraz do zobaczenia jego wnętrz! Trasa zwiedzenia obiektu obejmuje m.in. wejście do szatni reprezentacyjnej, przejście tunelem zawodniczym wprost na arenę główną, seans w stadionowym kinie, a także wizytę w Sali Muzealnej! Na zakończenie wszyscy chętni mogą również zerknąć na stadionowy komisariat policji!
  • Trasa Wodna Sztolni Królowa Luiza – jedna z najbardziej niesamowitych, podziemnych tras turystycznych w Polsce! Trasa ta to nie tylko historia unikatowej Sztolni, której najstarsze fragmenty pochodzą z końca XVIII wieku, ale także fascynująca podróż przez czas i przestrzeń, przez niekończącą się sieć podziemnych korytarzy. Warto podkreślić iż największą atrakcją tej trasy jest najdłuższy w Polsce podziemny spływ łodziami.

Wyjątkowe rabaty

Śląski Ticket to nie tylko możliwość zobaczenia dwóch niezwykłych miejsc! To także liczne rabaty partnerów, dzięki którym możesz skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej i hotelarskiej na terenie województwa śląskiego. Już dziś zaplanuj swój dzień lub cały weekend, a na pewno nie będziesz się nudzić! Na każdym bilecie znajdziesz kod QR, po zeskanowaniu którego będziesz mógł zobaczyć aktualną listę rabatów i partnerów – znajdziesz ją również TUTAJ.

Skorzystaj już dziś! 

Nie czekaj i zwiedzaj Stadion Śląski oraz Sztolnię Królowa Luiza w atrakcyjnej cenie! Wybierz Śląski Ticket!

Dostępne warianty biletu:

  • indywidulany – 70,00 zł
  • rodzinny 2+1 – 195,00 zł
  • rodzinny 2+2 – 220,00 zł
  • rodzinny 2+3 – 275,00 zł

Bilety dostępne do nabycia w recepcji Stadionu Śląskiego, w kasach biletowych w obiektach należących do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, a także na bilety.kopalniaguido.pl.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.