Wiadomości z Chorzowa

Społecznicy doradzą w sprawach Parku Śląskiego

 • Dodano: 2020-10-20 08:00, aktualizacja: 2020-10-19 19:54

Znamy skład Wojewódzkiej Rady Społecznej do spraw Parku Śląskiego!

Spotkanie inaugurujące jej drugą kadencję odbyło się w Gmachu Sejmu Śląskiego. Nominacje przedstawicielom rady wręczył marszałek Jakub Chełstowski.

W skład rady wchodzą: Elżbieta Mądry, Anna Peterko, Dariusz Olejniczak, Grzegorz Krzak i Grzegorz Wojkowski. Rada jest organem opiniodawczo-doradczym marszałka w sprawach Parku Śląskiego. Do jej zadań należy m.in. opiniowanie i wspieranie inicjatyw realizowanych w parku oraz doradztwo w zakresie działań rozwojowych.

Dla mnie, jako osoby wywodzącej się z sektora pozarządowego, rzeczą oczywistą jest współpraca ze społecznikami i konsultowanie inwestycji z osobami, które angażują się w daną sprawę. Park Śląski jest naszym wspólnym dobrem dlatego o jego rozwoju powinniśmy szeroko rozmawiać. Wręczyłem dziś powołania do Rady Społecznej ds. Parku Śląskiego w kolejnej kadencji. Liczę na dalsze bardzo dobre współdziałanie na rzecz zielonych płuc Śląska – podsumowuje marszałek Jakub Chełstowski.

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • ...

  W myśl zasady "mamy kadry takie jakie mamy". Wstyd zawsze będzie wstydem!

 • Maria

  Następny organ(żeby nie używać wulgaryzmów) do okradania obywateli, kiedy społeczeństwo wreszcie pogoni tą bandę mafijną.

 • Ginter

  Same pisowskie podnóżki, ludzie bez honoru którzy sprzedali Nasz kraj. Napluć im w twarz to dla nich komplement

 • Realista Chorzowianin

  Wiedząc kim są ci ludzie wiem jaka będzie pierwszą społeczna inicjatywa. Budowa pomnika Kaczyńskiego i krzyż przy każdej alei w parku. Ach oczywiście Ziętka trzeba wymienić na Kaczyńskiego.

  • Realista Chorzowianin
   2020-10-21 10:57
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.