Wiadomości z Chorzowa

Sprawcy brutalnego pobicia zatrzymani

  • Dodano: 2021-05-04 06:15, aktualizacja: 2021-05-04 06:30

Kryminalni z chorzowskiej komendy ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy brutalnie pobili 51-latka.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem, teraz o ich losie zadecyduje sąd.
 

5 marca dyżurny chorzowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu jednego z pracowników na terenie budowy przy ulicy Bankowej. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Na miejsce natychmiast zostali skierowani mundurowi, jednakże przed ich przybyciem sprawcy zdołali uciec. Sprawą zajęli się śledczy z chorzowskiej komendy. W toku prowadzonych czynności zarówno na miejscu zdarzenia, jak i w późniejszym śledztwie, policjanci skrupulatnie gromadzili materiał dowodowy. Przesłuchali wielu świadków, zabezpieczyli również zapisy monitoringów. Drobiazgowa analiza oraz wykonane badania zabezpieczonych śladów pozwoliły na jednoznaczne wytypowanie sprawców tego brutalnego pobicia. Okazali się nimi 22 i 29-letni mieszkańcy miasta. Jak ustalili śledczy, powodem tak brutalnego pobicia było zwrócenie im uwagi, aby nie przechodzili przez teren budowy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Na wniosek mundurowych prokurator objął ich policyjnym dozorem. Teraz o dalszym ich losie zadecyduje sąd.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ehh..

    Dwóch młodych na starszego mężczyznę. Takie czasy. Żeby zgnili w pace.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.