Wiadomości z Chorzowa

Stadion Śląski Najatrakcyjniejszym Obiektem Sportowym? Głosowanie trwa do 22 sierpnia

  • Dodano: 2021-08-05 18:15

Kilkanaście dni zostało do końca organizowanego przez Polskie Radio i Totalizator Sportowy plebiscytu Polskie Ośrodki Sportowe 2021. Stadion Śląski walczy o zwycięstwo z 10 innymi obiektami w kraju.

Stadion Śląski nominowany w plebiscycie „Polskie Ośrodki Sportowe 2021” stworzonym przez redakcję radiowej Jedynki wraz z Totalizatorem Sportowym – partnerem konkursu.

W 2021 roku, tak istotnym dla wszystkich kibiców ze względu na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, chcemy zaprezentować najciekawsze naszym zdaniem miejsca w Polsce, które są związane ze sportem i aktywnym wypoczynkiem. W ramach plebiscytu prezentujemy poniżej 10 wybranych miejsc na sportowej i rekreacyjnej mapie Polski. Wszystkie te obiekty sportowe powstały lub zostały zmodernizowane dzięki środkom przekazanym m.in. przez Totalizator Sportowy – wyjaśniają organizatorzy.

Stadion Śląski nominowany w konkursie „Polskie Ośrodki Sportowe”. Wygra?

Głosowanie potrwa do 22 sierpnia do godziny 20.00, a o tym, kto zebrał największą liczbę głosów i otrzyma tytuł „Najatrakcyjniejszego Obiektu Sportowego” w Polsce dowiemy się 30 sierpnia w trakcie audycji „Lato z Radiem” w Programie Pierwszym Polskiego Radia.

Jakie obiekty sportowe, oprócz Stadionu Śląskiego, walczą w konkursie? Są to Centrum Rekreacji Astoria w Bydgoszczy, Legia Training Center w Książenicach, stadion lekkoatletyczny Start w Lublinie, kryta pływalnia Wodna Nuta w Opolu, Kryta pływania MOSiR w Oświęcimiu.

W konkursie o wygraną walczą też strzelnica sportowa KS Świt w Starachowicach, Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku, Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie i Przystań wodna na Wiśle im. Jerzego Bojańczyka we Włocławku.

Głosowanie odbywa się na dedykowanej konkursowi podstronie serwisu Polskiego Radia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również