Wiadomości z Chorzowa

Straż Miejska włączyła się w obchody Światowego Dnia Walki z Głodem

 • Dodano: 2020-10-21 17:00

Strażnicy miejscy włączyli się w obchody Światowego Dnia Walki z Głodem na chorzowskim rynku! 

Walka z Głodem

„Światowy Dzień Walki z Głodem”, którego data przypada na 16 października to akcja, której głównym celem jest uświadomienie społeczeństwu skali ubóstwa, która nie dotyczy wyłącznie krajów III świata, ale również Polski oraz skutków niedożywienia zwłaszcza wśród dzieci.

Również Strażnicy Miejscy włączyli się w akcję, rozdając mieszkańcom ulotki informacyjne zawierające m.in. dane teleadresowe ośrodków wsparcia bezdomnych, ofiar przemocy, czy też osób potrzebujących pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • wolny człowiek

  jakaś parodia

 • Jut

  Na rynku zeżarli po dwa talerze żuru

 • Wanda Sułkowska

  Straż Miejska z ulotkami... My w Chorzowie mamy dotkliwy problem związamy z kimunikacją publiczną. ZTM nie dba o warunki podróży w czasie epidemii, a miejsca siedzące udostępnienione pasażerom nie są porządnie oznaczone! Dystans między pasażerami nie jest zachowywany. Sprawa maseczek: wadliwie zalożone - na poziomie brody lub brak maseczki. Podobno za sprawy dystansu i maseczek odpowiedzialne są Policja i Straż Miejska. Nie są, ponieważ ich tam nie ma.

 • Mimi

  Tylko w jednym miejscu stali? Bo u nas na amelungu nic się nie działo takiego. Tu ino nowe budowle stawiają i tyle, a było tak pięknie, jeszcze 10, 12 lat temu....

 • Yo

  Od amelungu niech trzymaja z daleka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.