Wiadomości z Chorzowa

Styczniowy Dzień Otwarty w Schronisku już 29 stycznia!

  • Dodano: 2022-01-21 08:15, aktualizacja: 2022-01-21 08:36

W przyszłą sobotę wszyscy miłośnicy zwierząt będą mieli kolejną okazję do opiekowania się zwierzętami ze schroniska. Chorzowska placówka serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty!

Dzień otwarty w schronisku

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie serdecznie zaprasza na styczniowy Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę, 29 stycznia. W godzinach od 10:00 do 14:00, uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać podopiecznych schroniska a także zabrać ich na spacer. Pracownicy schroniska zastrzegają, że pieski na spacery będą wydawane osobom dorosłym oraz rodzinom z dziećmi powyżej 10 lat. Tradycyjnie w trakcie Dnia Otwartego prowadzona będzie zbiórka darów dla podopiecznych schroniska

Lista preferowanych karm i akcesoriów:

  1. Karma weterynaryjna (Intestinal, Urinary, Hepatic),
  2. Karma Brit Care (Adult, Senior, Puppy),
  3. Legowiska,
  4. Smycze, obroże, szelki oraz miseczki,
  5. Karmę Feringa dla kociaków,
  6. Żwirek dla kotków,
  7. Kuwety i transportery, drapaki i zabawki.

Wesprzyj schronisko

Chorzowskie schronisko można wspierać przez cały czas, nie tylko podczas dni otwartych. Na stronie pomagam.pl prowadzona jest zbiórka na rzecz schorowanych zwierzaków przebywających w schronisku. Można także przekazać darowiznę robiąc klasyczny przelew bankowy na numer rachunku schroniska, znajdujący się na jego stronie internetowej. O schronisku warto także pamiętać przy corocznym rozliczeniu, przekazując na jego działalność 1% podatku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również