Wiadomości z Chorzowa

Sukces młodych brydżystów z BLUE CLUB!

  • Dodano: 2021-10-26 07:15, aktualizacja: 2021-10-26 07:20

Chorzowska młodzież zrzeszona w BLUE CLUB Chorzów może pochwalić się kolejnymi sukcesami w brydżu sportowym. Młodzi gracze zdobyli miejsca na podium Grand Prix Południowej Polski Młodzików.

Młodzi brydżyści z sukcesami

16 i 17 października w Krakowie odbył się Weekend Brydżowy z okazji 115-lecia TS Wisła Kraków. Młodzi zawodnicy z BLUE CLUB wzięli udział w Grand Prix Południowej Polski Młodzików. Podczas turnieju par, chorzowianie zajęli kolejno 1. oraz 3. miejsce. Złoto zdobyła para Marianna Pantak i Krzysztof Świątkowski, zaś brąz – Franciszek Kierepka oraz Adam Mazur (grający w klubie CKiS IV Skawina). 31 października brydżyści z Chorzowa wezmą udział w Turnieju Par Open w Skawinie.

Młodym brydżystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Stowarzyszenie BLUE CLUB

Stowarzyszenie „BLUE CLUB Chorzów” zajmuje się planowaniem oraz organizowaniem pozalekcyjnego życia sportowego oraz intelektualnego uczniów chorzowskich placówek oświatowych. Zajmuje się popularyzacją brydża sportowego wśród młodych ludzi. BLUE CLUB obala powszechny stereotyp, iż w brydża grają wyłącznie osoby starsze. Udowadnia, że to sport dla każdego, niezależnie od wieku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również