Wiadomości z Chorzowa

Święty Mikołaj już szykuje się do odwiedzin chorzowskiego lodowiska

  • Dodano: 2021-11-23 06:15, aktualizacja: 2021-11-22 22:19

Ruszyły przygotowania do otwarcia dwóch chorzowskich lodowisk. Wylano już wodę, a następnie przystąpiono do procesu mrożenia warstw lodu. Jak zapowiada MORiS, pierwsi goście na lód wejdą na początku grudnia, a 6 grudnia na płycie lodowiska na Rynku pojawi się św. Mikołaj ze swoimi pomocnikami.

Spotkanie ze św. Mikołajem w Chorzowie

W poniedziałek, 6 grudnia, do Chorzowa przybędzie św. Mikołaj. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30 przy lodowisku na chorzowskim Rynku, gdzie na najmłodszych mieszkańców naszego miasta czekać będą dodatkowe atrakcje – wesołe animacje, barwne oświetlenie oraz świetna muzyka. 

- Mamy nadzieję, że nic nie zatrzyma po drodze naszego Gościa i dotrze do nas punktualnie! Zaproszenie kierujemy w sposób szczególny do najmłodszych – nie może Was zabraknąć w tym dniu. Wyjątkowa atmosfera – zapewniona! – piszą przedstawiciele MORiS w Chorzowie.

Zgodnie z chorzowską tradycją, św. Mikołaj wręczy dzieciom prezenty. Każdy rodzic może zgłaszać chęć wręczenia prezentu poprzez formularz internetowy (TU). Koszt takiego spotkania to symboliczna złotówka.

Podarunki, które wręczone zostaną podczas spotkania, należy dostarczyć do Działu Imprez (Ul. Dąbrowskiego 113, pok. 332) w dniach 29.11-03.12 w godzinach 8:00-14:00. Prosimy, aby wszystkie prezenty były podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka. Paczki zostaną przekazane Mikołajowi 6 grudnia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również