Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Szczęśliwy finał poszukiwań

  • Dodano: 2018-09-07 14:45

Dzięki pomocy młodej mieszkanki Rudy Śląskiej, zaledwie kilka godzin po opublikowaniu komunikatu, zaginiona mieszkanka Chorzowa została odnaleziona. Kobieta niezwłocznie po odnalezieniu trafiła pod właściwą opiekę. Dziękujemy mediom za pomoc w publikacji oraz internautom, którzy dzielili się z nami swoimi podejrzeniami.

Wczoraj na naszej stronie zamieszczony został komunikat dotyczący zaginionej mieszkanki Chorzowa. Zaledwie kilka godzin od publikacji otrzymaliśmy informację, że w jednej z dzielnic Rudy Śląskiej na ławce siedzi osoba odpowiadająca wizerunkowi zaginionej. Niezwłocznie do akcji włączyli się policjanci z chorzowskiego Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, dzięki doskonałej koordynacji i współpracy z mundurowymi z Rudy Śląskiej młoda mieszkanka Chorzowa została odnaleziona i przekazana pod właściwą opiekę.

Serdecznie dziękujemy mediom za pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dzięki komunikatom, które ukazały się w mediach, otrzymaliśmy informacje, które pomogły ustalić miejsce pobytu zaginionej. Dziękujemy również wszystkim internautom, a także mieszkańcom, którzy chętnie dzielili się z policjantami swoimi podejrzeniami.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.