Wiadomości z Chorzowa

„Szczęśliwy spacer z czworonogami” za nami! Zobacz zdjęcia!

  • Dodano: 2024-03-26 18:00

Niemal wszystkie psiaki opuściły chorzowskie schronisko podczas wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Wszyscy Razem, Wszyscy Równi.

Szczęśliwy spacer z czworonogami

24 marca kilkadziesiąt psiaków z chorzowskiego schroniska udało się na kilkugodzinny spacer. Psiaki zawędrowały do Ośrodka Sportu i Rekreacji Skałka w Świętochłowicach, gdzie dla uczestników przygotowany był specjalny kiermasz.

Szczęśliwy spacer z czworonogami organizowany przez Stowarzyszenie Wszyscy Razem, Wszyscy Równi zgromadził wiele osób, którzy oprócz spaceru wspomogli schronisko różnymi darami!

– Dziękujemy Wszyscy Razem, Wszyscy Równi za organizację Szczęśliwego Spaceru z Czworonogami oraz zbiórki darów na rzecz naszych podopiecznych. 24 marca niemal wszystkie psiaki opuściły schronisko i zawędrowały na OSIR Skałka. Udało się także zebrać trochę fantów i 1141,69 zł. Naszym wolontariuszom dziękujemy za sprawne wydawanie i odbieranie psiaków. – czytamy na profilu Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również