Wiadomości z Chorzowa

Szczypiornistki z SP nr 21 wróciły z Igrzysk Młodzieży Szkolnej z brązowymi medalami!

  • Dodano: 2024-06-18 17:00

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 osiągają liczne sukcesy nie tylko w miejskich zawodach, ale także dużych wydarzeniach sportowych. Nie inaczej było również tym razem. Szczypiornistki uczęszczające do SP nr 21 przywiozły brązowe medale z Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2024!

Sukces młodych piłkarek

Piłkarki ręczne uczęszczające na co dzień do Szkoły Podstawowej nr 21 im. Gerarda Cieślika w Chorzowie wróciły z Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2024 z brązowymi medalami. Zawodniczki podczas zmagań odbywających się w Dźwirzynie dały z siebie wszystko, a konkurencja była bardzo mocna. W poniedziałek 17 kwietnia młode szczypiornistki, ich trenerzy oraz wicedyrektor szkoły ds. sportowych Ireneusz Kiwic spotkali się z prezydentem Chorzowa, od którego otrzymali gratulacje i podziękowania. Podczas wizyty w chorzowskim magistracie zostały także wręczone upominki.

– Serdeczne gratulacje dla Pana Dyrektora Ireneusza Kiwca oraz trenerów Pani Krystyny Wasiuk i Pana Ivo Vavra. Bardzo się cieszę, gdy mogę Was informować o takich osiągnięciach – przekazał Szymon Michałek w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również