Wiadomości z Chorzowa

Teatr Rozrywki: W sobotę odbyła się premiera online koncertu "Czy ich jeszcze pamiętasz?"

  • Dodano: 2020-11-16 10:30

W sobotę 14 listopada o 19:00 odbyła się premiera online koncertu "Czy ich jeszcze pamiętasz?" w reż. Aleksandry Gajewskiej. W koncercie wzięli udział artyści Teatru Rozrywki w Chorzowie.

- Ostatnimi czasy trudno o dobre informacje. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Tym bardziej ze wszystkich sił i na przekór wszystkiemu, będziemy próbować odczarować ten czas. A jak inaczej, jeśli nie muzyką? Koncert "Czy ich jeszcze pamiętasz?" jest dostępny na YouTubie! - czytamy na stronie Teatru Rozrywki

Koncert powstał z myślą o wybitnych polskich wokalistach, których już nie ma wśród nas, lecz wciąż brzmią nam w uszach ich głosy. Mieli w repertuarze wiele przebojów, śpiewanych przez kolejne pokolenia. Niemen, Szczepanik, Jantar, Magik, Jarocka, Demarczyk... Jak dziś brzmią ich utwory? Artyści Teatru Rozrywki w Chorzowie przypomnieli te niezapomniane przeboje w zupełnie nowych, oryginalnych aranżacjach. 

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z koncertu:


 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Gienek

    Fajna premiera. Zero informacji. Zero promocji. Ja bym nawet był skłonny do P.P.W. byle pojawiła się o tym wieść. Ale cóż teraz Teatr Rozrywki to już pisowskie dzieło więc i poziom pisowski.

  • Józek

    Dopuki nie pozbędziemy się tej bandy to wszystkie instytucje państwowe są pisowskie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.