Wiadomości z Chorzowa

Trójka zaginionych nastolatków szczęśliwie odnaleziona w Sosnowcu

  • Dodano: 2022-09-19 08:30, aktualizacja: 2022-09-19 08:46

Chorzowscy policjanci przez dwa dni poszukiwali trójki nastolatków w wieku od 12 do 15 lat, których zaginięcie zgłosili rodzice. Akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Zaginieni zostali odnalezieni przez chorzowskich kryminalnych w Sosnowcu.

Zaginieni nastolatkowie zostali odnalezieni w Sosnowcu

W miniony wtorek po godzinie 14.00 dwie siostry w wieku 12 i 15 lat oraz ich 15-letni kuzyn wyszli z domu, mówiąc rodzicom, że idą na spotkanie ze znajomymi. Ich opiekunowie byli przekonani, że jak zwykle spędzają czas z rówieśnikami. Tego popołudnia było jednak inaczej i cała trójka nie wróciła do domu. Zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie. Od tego momentu rozpoczęły się poszukiwania. Policjanci szukali nastolatków w terenie, ale też za zgodą rodziców, opublikowali informację o ich zaginięciu w środkach masowego przekazu. Ustalenia stróżów prawa, ale i wiele sygnałów od mieszkańców pozwoliły namierzyć zaginionych.

W miniony czwartek około godziny 20.00, w trakcie sprawdzenia dworca kolejowego w Sosnowcu, policjanci zauważyli nastolatków na jednym z peronów. Wspierani przez katowickich policjantów z oddziału prewencji zatrzymali ich i przewieźli do chorzowskiej komendy, skąd następnie odebrali ich rodzice.

Chorzowska Policja dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do odnalezienia zaginionych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również