Wiadomości z Chorzowa

Trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi w rękach policjantów

  • Dodano: 2020-03-03 07:00, aktualizacja: 2020-03-03 07:17

Chorzowscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tylko w ciągu ostatnich kilku dni zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

Jeden został zatrzymany na terenie Bytomia, pozostali ukrywali się w Chorzowie.

Dzięki determinacji chorzowskich poszukiwaczy mężczyźni przebywają już w zakładach karnych

Chorzowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, tym razem zatrzymali trzech mężczyzn, za którymi zostały wydane listy gończe. 36-latka, który nie stawił się w więzieniu w związku z wyrokiem za oszustwa, namierzyli w Bytomiu, natomiast kolejnego 36-latka i 51-latka zatrzymali w Chorzowie, przy czym młodszy  z nich ukrywał się od ponad 4 lat. W 2015 roku za mężczyzną został wystawiony list gończy, który nakazywał zatrzymanie poszukiwanego i osadzenie go w zakładzie karnym za przestępstwo którego się dopuścił. Obecnie mężczyźni przebywają już w zakładach karnych.

Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń często zmienia swoje miejsca zamieszkania. Ukrywa się  u swoich znajomych lub rodziny, czy też udaje bezdomnych. Powody są różne np. kara więzienia, czy niezapłacona grzywna. Jednakże mimo takich zabiegów i tak, jak widać, nie udaje im się uniknąć konsekwencji.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.