Wiadomości z Chorzowa

Ukrył narkotyki w miejscu pracy. Grozi mu do 10 lat więzienia

  • Dodano: 2020-10-12 17:00

Kryminalni z chorzowskiej komendy zatrzymali 21-letniego mieszkańca Chorzowa, który w swoim miejscu pracy ukrywał marihuanę, z której można przygotować około 365 działek dilerskich tego narkotyku.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo to grozi mu do 10 lat więzienia.

Z informacji chorzowskich kryminalnych zajmujących się przestępczością narkotykową wynikało, że 21-latek może posiadać znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna zaskoczony wizytą kryminalnych oświadczył, że nic nie wie na temat jakichkolwiek środków odurzających oraz nie ma ich w jego mieszkaniu. Stróże prawa nie dali się zwieść pozorom. Mimo, że w mieszkaniu faktycznie narkotyków nie było, to już przeszukanie miejsca pracy mężczyzny pokazało, że mundurowi się nie mylili. Policjanci znaleźli dwa worki z zawartością marihuany, z której można było przygotować 365 działek dilerskich tego narkotyku. Ich właściciel został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat więzienia. 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • zatroskany obyfatel

    365 działek na 365 dni? No to jak działki to tradycyjne pytanie do panów kulsonów. Jak się wrzuci na wagie takie działkie to ile ona waży? 0,02g? 0,002g? 0,0002g?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.