Wiadomości z Chorzowa

Urząd Stanu Cywilnego wraca do pełnej obsługi mieszkańców!

  • Dodano: 2020-07-20 15:15

Urząd Stanu Cywilnego wraca do pełnej obsługi mieszkańców. Jak poinformował chorzowski magistrat, wszystkie testy wykonane pracownikom wykazały wynik negatywny.

16 lipca w związku z kwarantanną pracowników, Urząd Stanu Cywilnego ograniczył swoją działalność. Przez kilka dni odbywała się jedynie rejestracja zgonów. Wszelkie inne dokumenty miały być wystawiane w późniejszym terminie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z urzędnikiem. Odwołano także zaplanowane śluby.

Ostatecznie zakażenie koronawirusem potwierdzono tylko u jednego z pracowników Urzędu Stanu Cywilnego. Miał on się zarazić poza urzędem.

Urząd Stanu Cywilnego wraca do pełnej obsługi mieszkańców

Dzisiaj (20 lipca) chorzowski magistrat opublikował w mediach społecznościowych komunikat, w którym informuje, że Urząd Stanu Cywilnego wraca do pełnej obsługi mieszkańców.

- Urząd Stanu Cywilnego wraca do pełnej obsługi mieszkańców. Wszystkie testy wykonane pracownikom wykazały wynik negatywny. Po uzgodnieniach z sanepidem urzędnicy mogą wrócić do pracy - czytamy w komunikacie. 

Nadal obowiązuje jednak wymóg wcześniejszego kontaktu telefonicznego, aby umówić wizytę.

- Nadal obowiązuje jednak wymóg wcześniejszego kontaktu telefonicznego, aby umówić wizytę. Na miejscu obsługa odbywa się na specjalnie wydzielonym stanowisku, obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk - informują urzędnicy. 


Źródło: Redakcja

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.