Wiadomości z Chorzowa

Wprowadzenie I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie

  • Dodano: 2020-01-07 09:00

Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. Robert Łuszcz uroczyście wprowadził I Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie. Od 3 stycznia obowiązki na tym stanowisku pełni nadkom. Grzegorz Kasprzyk.

3 stycznia o godz. 12.00 w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie odbyło się uroczyste wprowadzenie I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie. Obowiązki na tym stanowisku zostały powierzone nadkom. Grzegorzowi Kasprzykowi. Wprowadzenia dokonał Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł.insp. Robert Łuszcz. Nowy Komendant dotychczas pełnił funkcję Komendanta Komisariatu III Policji w Katowicach.

Nadkomisarz Grzegorz Kasprzyk służbę w Policji pełni od 1994 roku. Przez 17 lat związany był z Komisariatem Policji w Knurowie i Gliwicach. Pracował tam na stanowisku policjanta Plutonu Pogotowia Policyjnego, referenta i kierownika Ogniwa Patrolowego. W 2012 roku został Zastępcą Komendanta Komisariatu II w Chorzowie. Od 2015 roku był Komendantem katowickiej trójki. Dzisiaj nadkom. Grzegorz Kasprzyk powrócił do Chorzowa i objął stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego. Gratulując awansu mł. insp. Robert Łuszcz, życzył komendantowi wytrwałości oraz wielu sukcesów.


Źródło: KMP Chorzów

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.