Wiadomości z Chorzowa

Wraca Chorzowska Dycha! Bieg już 10 października ulicami Batorego, ruszyły zapisy

  • Dodano: 2021-09-15 10:15

Uwielbiany przez chorzowian bieg wraca po roku przerwy. Chorzowska Dycha odbędzie się już 10 października. Zapisy ruszyły, więc warto się pospieszyć!

10 kilometrów dziesiątego dnia dziesiątego miesiąca! Do miasta po roku przerwy związanej z pandemią wraca ulubiona przez wielu aktywnych mieszkańców impreza biegowa. Chorzowska Dycha to fantastyczna okazja by ustrzelić, a właściwie wybiegać trzy dziesiątki.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu powiadomił o powrocie do organizacji biegu ulicznego Chorzowska Dycha. Trasy zostaną wytyczone ulicami Chorzowa Batorego.

Planujemy udział 300 biegaczy, którzy pokonają trasę biegnącą ulicami Chorzowa Batorego. Impreza odbędzie się 10 października, zapisy są możliwe wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy. Wpisowe wynosi 30, 40 lub 50 zł w zależności od terminu zapisu. Zatem im wcześniej tym taniej! – informuje MORiS Chorzów.

Do miasta wraca Chorzowska Dycha. W biegu weźmie udział 300 biegaczy

Na każdego uczestnika czekać będzie pamiątkowy medal i pakiet startowy. Najlepsi mogą liczyć na statuetki i atrakcyjne nagrody – będą to vouchery prezentowe do sklepów sportowych. Rywalizacja będzie odbywać się kategoriach:

mężczyźni,
kobiety,
najlepszy chorzowianin,
najlepsza chorzowianka

Na bieg można zapisać się poprzez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej MORiS Chorzów.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fumchorzow%2Fposts%2F2038758536298335&show_text=true&width=500" width="500" height="711" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.