Wiadomości z Chorzowa

Wyjątkowa promocja na przejazdy „Elką”. Przez dwa weekendy w listopadzie dużo taniej

  • Dodano: 2022-11-03 15:00

Listopad jest ostatnim miesiącem w tym roku, w którym możemy skorzystać z podróży „Elką”. Dla fanów kolejki nie lada gratka – przez dwa weekendy będzie można skorzystać z promocji i przejechać się za połowę ceny!

Wraca akcja „Weekend za pół ceny” dla gości Parku Śląskiego. Osoby chcące skorzystać z podróży Koleją Linową „Elka”, aby podziwiać jesienny krajobraz parku będą mogły kupić bilety za połowę regularnej ceny wejściówki. Oferta nie będzie obowiązywać jednak przez cały listopad, a tylko w dwa weekendy – 19-20 i 26-27 listopada i nie dotyczy biletów rodzinnych i grupowych.

„Weekend za pół ceny” na „ Elce” w listopadzie

Dzieci do 3. roku życia mogą przejechać się w towarzystwie rodziców za darmo, a dzieci i młodzież do 16 lat oraz osoby z niepełnosprawnością zapłacą za przejazd w jedną stronę 7,50 zł (zamiast 15 złotych), a w obie strony 10 złotych, a nie 20.

Wejściówki dla dorosłych będą kosztować 10 złotych za przejazd w jedną stronę (a nie 20 złotych w cenie regularnej), a za pełny przejazd zapłacimy 12,50 złotych za osobę, zamiast 25 zł.

Warto pamiętać, że zgodnie z zapowiedzią władz Parku Śląskiego na czas wykonania nadbudowy stacji przy Stacji Wesołe Miasteczko „ Legendia”, związanej z powstaniem drugiej linii „Elki” kolejka zostanie czasowo wyłączona z użytku. Zdecydowano jednak, aby ten etap pracy wykonać poza tzw. wysokim sezonem. Ostatnie kursy „Elki” odbędą się 30 listopada tego roku, a po przeprowadzeniu niezbędnych prac funkcjonowanie kolejki zostanie przywrócone.

elka promocja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również