Wiadomości z Chorzowa

XXV Koncert wspomnień w MDK-u Batory!

  • Dodano: 2020-10-28 11:00

Miejski Dom Kultury "Batory" zaprasza na XXV koncert wspomnień, który odbędzie się już 13 listopada. 

Opis wydarzenia

Kolejny, XXV koncert wspomnień zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania trwają nie od dziś - taka impreza wymaga wielu starań zarówno od strony muzycznej, jak i technicznej. 13 listopada będzie efektem całorocznej pracy wokalnej - warsztatów muzycznych, festiwali i konkursów w jakich „Na Szlaku” miało okazję uczestniczyć przez wiele lat. Dla zespołu jest to wielkie wydarzenie, którym chcą się podzielić ze wszystkimi miłośnikami muzyki z „krainy łagodności" i nie tylko. Jak co roku, zaproszonych jest kilku gości.

Jako przedstawicieli Chorzowa na scenie będziemy mogli zobaczyć Martynę Guzy która reprezentuje Studio Artystyczne „BANDA - RABANDA” prowadzone przez Magdę Rabanda, która przez wiele lat śpiewała w Zespole „NA SZLAKU”. Zobaczymy również grupę „Świetlicowe Nutki” ze szkoły podstawowej nr 1 również z Chorzowa, którą prowadzi Agata Gruszka Zorychta, która również przez wiele lat śpiewała w Zespole „Na szlaku”. Po raz pierwszy gospodarzem koncertu będzie najmłodsza grupa która tworzy się od ubiegłego roku. A są to Kasia Pogoda, Patrycja Chojnacka, Paulina Flak, Nadia Alberska do których dołączyli Ania Hullin, Magda Pętlak oraz dwaj panowie: Jarek Brabański oraz Bartek Margraf.
Akompaniować będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Rafała Smolenia.
Koncert odbędzie się 13 listopada o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej MDK „Batory”.
Ilość miejsc w tym roku ograniczona ze względu na panującą pandemię.

Niezmiernie się cieszę, że doszło do realizacji tego wydarzenia, pomimo dużych trudności wynikającej z sytuacji epidemiologicznej. Dziękuję bardzo ludziom dobrej woli którzy pomogli, i pomagają w realizacji tego przedsięwzięcia - spotkajmy się znów, razem, na tym muzycznym szlaku. - mówi Karol Pielok.


Informacje dodatkowe

Bilety do zakupienia w kasie Miejskiego Domu Kultury "Batory".
Wstęp: 10 zł

Start o godzinie 18:00.

Patronat Honorowy
Przewodniczący Rady Miasta Waldemar Kołodziej
Prezydent Miasta Chorzów - Andrzej Kotala.

XXV Koncert wspomnień w MDK-u Batory!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.