Wiadomości z Chorzowa

Znany youtuber nakręcił materiał o 40 rzeczach, które najbardziej wkurzają w Chorzowie!

  • Dodano: 2022-04-06 07:00, aktualizacja: 2022-04-05 07:44

Maciej Dąbrowski, znany szerzej jako twórca kanału „Z Dvpy” w serwisie Youtube, opublikował ostatnio film o mieście, z którym jest życiowo związany – mowa tutaj oczywiście o Chorzowie. Twórca przytoczył w nim aż 40 rzeczy, które najbardziej go w nim denerwują. Czy mieszkańcy Chorzowa mają podobne odczucia?

Rzeczy, które wkurzają w Chorzowie

Znany twórca internetowy, Maciej Dąbrowski, jest osobiście związany z Chorzowem. Od dawna na swoim kanale YouTube prowadzi serię „Rzeczy, które wkurw**** wŚ” – w końcu przyszedł czas także i na nasze miasto. „Człowiek Warga”, bo tak również nazywa się słynnego youtubera, wymienia rzeczy, które najbardziej go w Chorzowie denerwują. Pojawia się tam m.in. nazwa MORiS zamiast klasycznego MOSiR-u, oraz słynna już ulica 3 Maja, której remont trwa już od około 4 lat. Materiały „Z Dvpy” słyną z lekkiego tonu i prześmiewczości, więc na film warto spojrzeć z przymrużeniem oka. 

Cały film Macieja Dąbrowskiego możecie obejrzeć poniżej!

Słynny Youtuber związany z Chorzowem

Maciej Dąbrowski jest osobiście związany z Chorzowem – jako młody chłopak uczęszczał do jednego z chorzowskich liceów. W swoim materiale dzieli się wspomnieniami z młodzieńczych lat. Opowiada o tym, jak przychodził do Leśniczówki na koncerty i gdzie wagarował. Niegdyś buntowniczy nastolatek, a dzisiaj mąż, ojciec, reżyser, scenarzysta i znana osobowość internetowa. Jego kanał na YT subskrybuje ponad 1,5 miliona osób.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Tylko 40? Brakło mu czasu na następne 100?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również