Wiadomości z Chorzowa

Czy Samochody Kia to dobre używane auta?

  • Dodano: 2021-03-01 10:00

Kupno samochodu zawsze wiąże się ze stresem w końcu w grę wchodzą istotne pieniądze. Stres jest większy przy zakupie auta używanego, gdyż nie wiadomo czy handlarz, który sprzedaje nam auto oferuje produkt sprawny bez ukrytych wad oraz nie znamy jego historii. Dlatego polecamy kupować samochody u autoryzowanych dealerów, zazwyczaj wiąże się to z nieco większymi kosztami, ale trzeba pamiętać, że koniec końców otrzymuje samochód, który ma udokumentowaną historię i został sprawdzony przed wystawieniem na sprzedaż.

Babcia do kościoła jeździła

Rynek samochochód używanych cierpi na wysyp osób, chcących zarobić na ludzkiej naiwności i braku znajomości branży motoryzacyjnej. Takie frazy jak w nagłówku nie wzięły się z przypadku, a przysłowiowy “płaczący Niemiec” na stałe wszedł do kanonów języka potocznego. Niska cena bardzo rzadko idzie w parze z wysoką jakością, a chcąc zaoszczędzić łudzimy się, że ten konkretny model będzie tym czego szukamy. Niejako sami wystawiamy się nieuczciwym handlarzom wypatrując okazji, które po prostu się nie trafiają. Jeżeli motoryzacja jest twoim hobby to bez problemu zidentyfikujesz problemy ze sprzedawanym autem i nie dokonasz zakupu ale stracić czas i nerwy a często również pieniądze potrzebne na dojazd w konkretne miejsce.

Napływ używanych aut z zagranicy był tak duży, że po naszych drogach poruszało się wiele aut, które były składakami, albo już dawno powinny być na złomie. Na szczęście świadomość i wymagania ludzi zwiększyły się wraz z nieco lepszą sytuacją finansową ludzi. Jednak brak rozsądku wciąż jest okazją do łatwego zarobku dla nieuczciwych handlarzy. Nie oznacza to oczywiście, że można mierzyć wszystkich jedną miarą, ale istnieje dużo pewniejszy sposób na zakup używanego auta. 

Autoryzowany dealer - pewny zakup

Większość salonów dealerskich obok sprzedaż samochodów nowych oferuje również auta używane. Zakup takiego aut u autoryzowanego dealera to często najbezpieczniejsza opcja. Zdarzają się pojedyncze przypadki sprzedaży aut w złym stanie technicznym, ale w większości przypadków nikt nie chce sobie pozwolić na utratę zaufania klientów i tego typu salony jak Etrans przykładają dużą wagę do odpowiedniego sprawdzenia auta, zanim to trafi do sprzedaży. Dealerzy mają również własne programy sprzedaży aut używanych a w przypadku Etrans jest to KIA Używane gdzie można nabyć sprawdzone auta z gwarancją.

  • wyselekcjonowane przez dealera auta
  • od 3 do 6 lat gwarancji
  • doskonały stan techniczny
  • jazda testowa
  • dogodne opcje finansowania

Polecamy zapoznanie się z ofertą na stronie https://etrans.pl znajdziesz tam wszystkie informacje na temat programu oraz będziesz mógł wybrać spośród szerokiej oferty aut. Jeżeli nie chcesz marnować czasu warto przyjrzeć się dokładniej temu co przygotował Etrans i wybrać auto dla siebie. Zaoszczędź nerwy i pieniądze, kupując samochód z pewnego źródła.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.