Wiadomości z Chorzowa

Dentysta - sprawdź czy masz dobrego w swoim mieście

  • Dodano: 2019-12-13 12:45

Nie ulega wątpliwości, że wybór odpowiedniego dentysty ma ogromne znaczenie. Głównie ze względu na jakość leczenia, a także ilość pieniędzy, które będzie trzeba zostawić w jego gabinecie. Warto więc dołożyć starań do znalezienia właściwego specjalisty.

Dentysta – aspekt nowoczesności

Porównując oferty lekarzy stomatologów warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Pierwszym z nich jest jakość oferty. Rola tego specjalisty nie ogranicza się wyłącznie do rwania zębów. Powinna ona gwarantować pacjentowi wdrożenie różnych metod leczenia. Ich nowoczesność oznacza skrócenie procesu przywracania zęba do dobrej formy, a także ograniczenie bolesności wykonywanych zabiegów. Szeroki wachlarz znieczuleń to również bardzo istotna sprawa, również wynikająca z nowoczesnego podejścia lekarza do procesu leczenia. Ono oznacza również dla pacjenta załatwienie każdej kwestii związanej z uzębieniem w jednym miejscu. Nie będzie musiał np. na zdjęcie aparatem rentgenowskim jechać do innego punktu. Zaoszczędzi mu to zarówno czasu jak i dodatkowych kosztów.

Dentysta – aspekt lokalizacji i terminarza

Lokalizacja gabinetu stomatologicznego ma dla pacjenta ogromne znaczenie. Nie chce on bowiem jeździć godzinę do swojego dentysty. Czas ma jeszcze większe znaczenie, gdy sytuacja jest nagła, a wizyta w gabinecie niezbędna. Wówczas pokonywanie długich odcinków może być ogromną przeszkodą. Warto więc wybierać dentystę, które zawsze jest w zasięgu. Z kolei aspekt terminarza odnosi się do łatwości zapisania na wizytę. Jeśli lekarz nie posiada recepcji to często kontakt z nim jest mocno utrudniony. Gabinety takie jak http://www.zdrowy-usmiech.eu/ wyróżniają się na tle innych tym, że taką recepcję posiadają. Jest ona dostępna dla pacjentów zarówno stacjonarnie jak i telefonicznie w naprawdę dogodnych godzinach. Dzięki temu zapisanie się do lekarza nie jest problemem. Zwłaszcza jeśli nasz dentysta pracuje także popołudniami i nie musimy specjalnie zwalniać się z pracy, by odbyć wizytę. Właśnie takiego lekarza stomatologa warto szukać w swoim mieście. Zwłaszcza jeśli dodatkowo będzie miał konkurencyjne stawki i dobre podejście do pacjenta.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Archangel

    Dobry dentysta= mniej bólu i wydanych pieniędzy, jest jak jest. Ja się fatyguję do Tychów, dentalcare na Barona 30, czasem się umówię na ząbki, szybki przegląd, przy okazji tam zakupy tam robię. Dojazd jest dobry, szczególnie w południe, można szybko się dostać

  • Mateusz

    Faktycznie, dobra droga, sprawdziłem na google maps. Dojazd to jedno, ale czy obsługa dobra? Szybkość nie jest wskazana za bardzo w takich sprawach. Inna sprawa jeżeli są systematyczni i wyuczeni pewnych odruchów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.