Wiadomości z Chorzowa

Jaki serwis Apple w Krakowie wybrać i jak skorzystać z usługi door-to-door?

  • Dodano: 2022-06-02 11:15

Większości  nas zdarzają się usterki telefonów, komputerów i innego sprzętu elektronicznego. Każdy spodziewa się szybkiej naprawy, by móc korzystać np. z telefonu, bez którego dziś trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie. Naprawy Apple najlepiej dokonać autoryzowanym serwisie, gdzie sprzętem zajmą się fachowcy. W serwisie z autoryzacją dokonamy zarówno naprawy w ramach gwarancji, jak i naprawy pogwarancyjnej. Masz daleko do większego miasta? Nic straconego - poznaj opcję door to door i już dziś napraw swój Apple. Więcej w artykule! 

Serwis Apple - czy warto naprawiać w autoryzowanym serwisie?

Jeśli zakupiłeś sprzęt Apple przez internet i posiadasz gwarancję producenta być może zastanawiasz się gdzie oddać swój iPhone do naprawy. Jeśli telefon wciąż jest na gwarancji to naprawy dokona każdy autoryzowany serwis Apple. Na naprawę pogwarancyjną również warto mimo wszystko udać się do autoryzowanego serwisu Apple. Dlaczego? Ponieważ tylko tam mamy pewność, że płacimy za profesjonalną usługę, a części zamienne będą oryginalne. Pamiętajmy, że jeśli sprzęt nosi znamiona podejmowania prób naprawy w nieautoryzowanym serwisie, to serwis z autoryzacją może odmówić naprawy. Dlatego najrozsądniej od razu udać się do miejsca, w którym obsługą zajmują się profesjonaliści. Szczególnie jeśli nie jest nam obojętny rezultat. Większość serwisów Apple naprawia nie tylko telefony, ale również iPady, komputery Mac, iPody, czy Apple Watch’e. 

Polecamy serwis Apple Kraków

Dobry autoryzowany serwis Apple naprawi nasz sprzęt w ramach gwarancji oraz dokona profesjonalnej naprawy pogwarancyjnej. Dzięki autoryzacji mamy pewność, że telefon czy iPad zostaną poprawie potraktowane, a części zamienne będą oryginalne. Dla dłuższej żywotności naszego sprzętu ma to duże znaczenie, czy części zamienne pochodzą od dystrybutora producenta. Nie warto próbować naprawiać iPhone ani żadnego innego sprzętu Apple na własną rękę. Podobnie nie warto skupić się na naprawę w nieautoryzowanym serwisie częściami zamiennymi. Po co ryzykować wadliwe działanie i tracić w przyszłości czas na kolejne naprawy? W autoryzowanym serwisie Apple zostaniemy poinformowani o kosztach naprawy i po podjęciu decyzji możemy spokojnie oddać sprzęt do naprawy bez obaw o pogorszenie jego stanu. 

Serwis Apple Kraków i nie tylko - poznaj usługę door-to-door!

Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, firma prowadząca serwis Apple z Krakowa dostarcza na całą Polskę doskonałe rozwiązanie. Jest nim wygodna i szybka metoda door-to-door, która polega na wysyłce i otrzymaniu z powrotem naprawionego telefonu za pomocą firmy kurierskiej lub paczkomatów In Post. Nie ważne gdzie mieszkasz! Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z profesjonalnych usług na najwyższym jakościowo poziomie bez nużących podróży do większego miasta. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Taka wyprawa mogłaby trwać nawet cały dzień, a czasem nawet przeprawienie się przez całe miasto do serwisu może być kłopotliwe i w zasadzie zbędne, skoro pewnie niedaleko naszego domu znajduje się paczkomat, w którym nadamy telefon do serwisu. Wystarczy wcześniej wypełnić formularz na stronie, a nawet zrobić darmową wycenę online dotyczącą ceny naprawy sprzętu. Pamiętajmy o dołączeniu gwarancji i dokumentów do telefonu, który wysyłamy oraz wyjęciu karty SIM i zrobieniu kopii roboczej zawartości urządzenia. 
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.