Wiadomości z Chorzowa

Modne kolory sufitów napinanych w 2021 r.

  • Dodano: 2020-12-22 14:30

Dobrze zaprojektowany sufit napinany Kraków tworzy poczucie integralności wnętrza, nadaje mu wyjątkowej oryginalności i wykończonego wyglądu. Nowoczesne materiały i projekty pozwalają na maksymalne wyrównanie powierzchni, ukrycie wad, tworzenie oryginalnych kompozycji oświetleniowych. W trendach sufitowych z 2021 roku różnorodność wariantów wyróżnia się ciekawą fakturą, nowatorskimi elementami dekoracyjnymi, a co najważniejsze - nietypową kolorystyką. Przeczytaj w tym artykule o najmodniejszych kolorach nadchodzącego roku.

Trendowe kolory sufitów napinanych w 2021 r.

Miękkie naturalne i ziemiste kolory będą prawdziwymi faworytami w 2021 roku. Piaskowe beże, szarości, brązowe i żółte odcienie o różnym nasyceniu, zdaniem znawców koloru, będą doskonale wyglądać na sufitach napinanych. Ta paleta barw zbliża nas do natury i stwarza w domu poczucie spokoju oraz harmonii ze światem zewnętrznym.
Moda na wesołe pastelowe kolory utrzyma się w przyszłym roku - tak mówią eksperci. W szczególności popularna pozostanie świeża, lekko wyciszona mięta i jasnożółte odcienie (które zresztą świetnie do siebie pasują i pozwalają tworzyć oryginalne wielopoziomowe kompozycje). Żółte sufity napinane Katowice świetnie pasują do ciemnych pokoi, a zielony sufit napinany sprawdzi się w pomieszczeniu, zorientowanym na północ.

Jasne i ciemne sufity napinane nadają się również doskonale do tworzenia w pokoju różnych kolorowych akcentów. Na przykład, żółte akcenty mogą być odmienne - zarówno soczyste, jak i jasne, a także bardziej wyciszone. Obie opcje dobrze komponują się z ziemistymi naturalnymi paletami i pastelowymi kolorami. Aby uzyskać bardziej dramatyczny efekt, można użyć żółtych i lawendowych akcentów oraz jaśniejszych, bardziej nasyconych kolorów.
Niebieskie odcienie to ponadczasowa klasyka - chłodne i spokojne, z roku na rok są tak samo modne, szczególnie jeśli mówimy o modnych kolorach do sypialni i pokojów dziecięcych. Niebieski sufit napinany także wspaniale pasuje do łazienek, w których pomaga stworzyć atmosferę czystości i świeżości.
 

Trendy 2021: pozostaw miejsce dla kreatywności

W 2021 r. popularnością będą się cieszyć nie tylko jednokolorowe sufity napinane, ale także konstrukcje, w których wykorzystywane są połączenia kolorów. Łączyć między sobą można nie tylko odcienie, ale także faktury, na przykład granatowy matowy sufit napinany można połączyć z brzoskwiniowym błyszczącym sufitem: takie połączenie będzie efektownie wyglądać w sypialni lub przedpokoju. Oryginalnym wyborem będzie także kolorowy sufit, szczególnie jeśli wybrane zostanie rozwiązanie z nadrukiem fotograficznym lub obrazem 3D.

Jeśli modne kolory w sypialni lub salonie Cię nie interesują i chcesz, by Twój sufit ciągle wyglądał aktualnie, dobrym rozwiązaniem będzie biały sufit napinany. Białe sufity napinane Wrocław pozostają aktualne przez kilka dziesięcioleci, gdyż wspaniale łączą się z innymi kolorami, wykorzystywanymi w wystroju wnętrz. Z kolei, jeśli jesteś wielbicielem niestandardowych rozwiązań, możesz zastanowić się nad taką opcją, jak czarny sufit napinany. Czarny sufit napinany również jest najlepszym podłożem do tworzenia płócien imitujących gwiezdne niebo. Ponadto czarne i granatowe kolory do sypialni ostatnio wybiera sporo klientów firmy OTOmistrz!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.