Wiadomości z Chorzowa

Najbardziej romantyczne miejsca na oświadczyny na Śląsku

  • Dodano: 2020-06-29 08:00, aktualizacja: 2020-07-06 14:04

Jeśli od jakiegoś czasu planujesz romantyczne oświadczyny, powinieneś poznać najbardziej romantyczne miejsca! Sam moment powinien zaskoczyć ukochaną, a otoczenie oczarować. Zdecydowanie wyznanie miłości i poproszenie o rękę w pięknym miejscu na długo pozostanie w waszych pamięciach. Dziś chcielibyśmy Ci pokazać najlepsze miejsca na Śląsku, które warto wziąć pod uwagę przy planowaniu zaręczyn.

Tam, gdzie się poznaliście

Zastanawiasz się, gdzie się oświadczyć swojej wybrance? Idealnym miejscem będzie punkt, w którym się poznaliście. Może to park? A może jezioro? Jeśli nie macie takiego miejsca, możesz wybrać obiekt, który wywołuje na waszych twarzach miłe wspomnienia. Teren Katowickiego Spodka? Park w Świerklańcu? A może klimatyczna dzielnica Katowic – Nikiszowiec? Wybierając miejsce, weź pod uwagę wspomnienia – od usłyszenia słowa TAK będzie symbolizować wejście na nową, wspólną drogę.

Zobacz: Gdzie oświadczyć się w Katowicach?

W domu lub hotelu

Wbrew pozorom najbardziej romantycznym miejscem w Katowicach może być jej bądź też Twój dom. Wszystko zależy od tego, co lubicie i jakie macie charaktery. Jeśli wiesz, że Twoja wybranka nie lubi widowiskowych sytuacji, które ją krępują, możesz wszystko zorganizować we własnym domu. Odpowiedni nastrój, muzyka, kolacja, świece – wszystko to sprawi, że będzie romantycznie i swobodnie.

Jeśli jednak chcesz zaskoczyć wybrankę, ale też zapewnić jej komfort, możesz wynająć pokój w hotelu z pięknym widokiem na miasto. Im wyższe piętro – tym lepsze widoki, zwłaszcza w piękny dzień o zachodzie słońca. Taki pomysł z pewnością przypadnie Twojej wybrance do gustu, a odpowiedź, jaką uzyskasz, nie będzie mogła być inna niż TAK.

W restauracji

Bez względu na to, jakie miasto wybierze i porę, doskonałym i romantycznym miejscem zawsze jest restauracja. Pozwala ona zorganizować klasyczne zaręczyny, które zawsze można delikatnie ubarwić. Z pewnością zaskoczeniem będzie dla niej pierścionek podarowany w rocznicę związku czy też dzień urodzin. Z całą pewnością macie swoją ulubioną restaurację – wystarczy, że zarezerwujesz w niej stolik, i odpowiednio wcześniej poinformujesz obsługę o swoich planach. To ważne – ich pomoc może okazać się nieoceniona. Jeśli nie chcesz wzbudzać w wybrance żadnych podejrzeń, przed planowanym spotkaniem dostarcz do restauracji kwiaty, które w odpowiednim momencie dostarczy Ci kelner. W zależności od miejsca możesz poprosić również o puszczenie ulubionej piosenki.

Na świeżym powietrzu

Zaręczyny w plenerze, na świeżym powietrzu zawsze będą świetnym rozwiązaniem. Możesz je zaplanować zarówno w parku, nad wodą, jak i na dzikiej plaży. W tym temacie romantycznych miejsc na Śląsku jest wiele. Pamiętaj jednak, by odpowiednio wybrać dzień – tak by pogoda nie popsuła Waszych planów. Decydując się na takie rozwiązanie pamiętaj, by nie było zbyt poważne. Nie musisz szykować kieliszków i szampana. Ciekawym rozwiązaniem będzie piknik, a osobom szukającym wrażeń polecamy lot balonem czy też skok na bungee! Z pewnością takie atrakcje nie zostaną na długo przez Was zapomniane.

Sprawdź pierścionki zaręczynowe w Auroria

Komentarze (2)    dodaj »

  • Anitka

    Miejsc na oświadczyny jest wiele do wyboru do koloru :) Mnie osobiście mąż oświadczył się w leszczyńskim aerotunelu. To tam się zapoznaliśmy na wieczorze panieńsko-kawalerskim. Ja byłam zaproszona ze strony młodej a on młodego i tak się to wszytsko potoczyło ;)

  • Martyna Lis

    Bungee z góry Żar z instruktorem. Przystojny, empatyczny i daje poczucie bezpieczeństwa, ale emocje były....

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.