Wiadomości z Chorzowa

Nowoczesne przyczepy ciężarowe - niezawodne wsparcie w transporcie

  • Dodano: 2020-09-10 08:15, aktualizacja: 2020-09-11 12:19

Przyczepy i naczepy transportowe

Każda firma zajmująca się świadczeniem kompleksowych usług w ramach przewozu towarów dysponuje nowoczesnym zapleczem, za pomocą którego może ona dostarczyć powierzone jej ładunki szybko, sprawnie i bezpiecznie aż do celu. Stosowane wtedy przyczepy i naczepy transportowe można dostosować indywidualnie do konkretnego towaru, aby zapewnić mu odpowiednie zabezpieczenie. Stosuje się między innymi przyczepy do przewozu towarów sypkich, płynnych, samochodów, drewna, gabarytów. Wśród często wybieranych przyczep znajdują się również przyczepy ciężarowe tandem. Są to przyczepy transportowe przeznaczone do przewozu różnych typów towarów, często stosowane między innymi w branży spożywczej, ponieważ charakteryzują się łatwym załadunkiem i rozładunkiem.

Dlaczego warto wybrać przyczepy ciężarowe tandem?

Przyczepy wyposażone w zawieszenie typu tandem tworzą lekkie zestawy o uniwersalnym zastosowaniu stosowane w różnych obszarach transportu. W porównaniu do innych typów przyczep charakteryzują się one nie tylko niezawodnym działaniem, ale również niską masą własną. Obniżona masa przyczep tandem powoduje, że są one tańsze w użytkowaniu. Samochód nie wymaga wtedy tak dużej ilości paliwa, aby pociągnąć za sobą przyczepę. Również pozwala to na uzyskanie wysokie ładowności tego typu przyczep samochodowych. Jak wspomniano wcześniej, przyczepy ciężarowe tandem - https://gniotpol-trailers.com/pl/zestawy-tandem najczęściej wykorzystywane są w branży spożywczej. Umieszczone na nich kurtyny ułatwiają prowadzenie prac załadunkowych i rozładunkowych, dlatego przebiegają one wtedy szybko i sprawnie.

Przyczepy tandem Gniotpol Trailers

Obecnie przyczepy tandem oferowane są przez wiele firm. Także można zakupić je od polskich producentów. Na szczególną uwagę zasługują tutaj przyczepy tandem Gniotpol Trailers – firmy specjalizującej się w konstruowaniu przyczep i naczep samochodowych przeznaczonych na polski i zagraniczny rynek. Pod względem swojej jakości przyczepy tandem Gniotpol Trailers nie mają sobie równych. Są to uniwersalne pojazdy dedykowane do przewozu wielu ładunków. Cechują się przy tym lekkością, wytrzymałością oraz ładownością. Firma Gniotpol Trailers może również dopasować je indywidualnie na zamówienie, dzięki czemu mogą one spełnić wszystkie wymagania zamawiającego klienta.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.