Wiadomości z Chorzowa

Otwarcie Wesołego Miasteczka 19 KWIETNIA!

 • Dodano: 2012-04-04 16:30, aktualizacja: 2012-04-06 12:45

Nie początek czerwca, ani nawet połowa maja, lecz 19 kwietnia – otwiera sezon 2012 w Wesołym Miasteczku w Chorzowie. 

 

Nowy sezon otworzą urocze ogromne maskotki, które na stałe zamieszkają w Wesołym Miasteczku. Dla wszystkich, którzy zdecydują się przyjść do Wesołego Miasteczka już w dniu otwarcia czekać będą dodatkowe atrakcje takie, jak animacje czy słodki poczęstunek. Do końca kwietnia park rozrywki zaprasza Gości od czwartku do niedzieli.
 
 
Season Pass
Największym przebojem  sezonu 2012  będzie Season Pass, bilet sezonowy, którego pilotażowa edycja z sukcesem odbyła się pod koniec sezonu ubiegłego. Od tego roku nieograniczona zabawa w Wesołym Miasteczku kosztować będzie mniej niż 1zł dziennie! 
 
 
Season Pass dla Seniorów
Season pass to również doskonale rozwiązanie dla seniorów. Zapłacą oni jedynie 69zł by móc prze 6 miesięcy odwiedzać park rozrywki z wnukami lub znajomymi.
 
 
Wstęp bez kolejki
Bilet sezonowy zapewnia nie tylko nieograniczoną zabawę na urządzeniach ale również znacznie łatwiejszy do nich dostęp. Specjalnie dla nich najciekawsze atrakcje parku rozrywki wyposażone zostaną w Zielone Bramki, przez którą posiadacze Season Pass zawsze wejdą bez kolejki. 
 
 
Nowa kuchnia
Kolejną rewelacją sezonu 2012 będzie profesjonalna obsługa gastronomiczna, która zastąpi kioski serwujące dania szybkiej obsługi oraz restauracje dotychczas  obsługujące Klientów Wesołego Miasteczka.
 
 
Sezon 2012 w Wesołym Miasteczku to znacznie więcej okazji do szalonej zabawy, rodzinnej przygody oraz smacznego i zdrowego posiłku.
 
 
Specjalnie z okazji rozpoczęcia sezonu 2012 Wesołe Miasteczko przygotowało wyjątkowy konkurs, którego nagroda będzie bilet sezonowy Season Pass!
Otwarcie Wesołego Miasteczka 19 KWIETNIA!

Komentarze (3)    dodaj »

 • zamieszana

  9 czy 19 kwietnia to otwarcie?????????

 • pracownik

  Prezes dumnie zapowiadał otwarcie Wesołego Miasteczka w poniedziałek 9 kwietnia. Niestety rzeczywistość okazała się inna. Wystarczy przejść się i zobaczyć przez płot że w miasteczku nic nie jest gotowe. Jeszcze w piątek pracownicy na szybko przykręcają ławki do karuzel, zamiatają liście, malują stare płoty

 • uzytkownik" naszego"  wpkiw

  zle sie dzieje napewno ktos posmarował i okaze sie za pare dni ze wszystkie budki zastapi jakas firma tupy mc donald i bedzie faszerowac nasze dzieciaki syfem amerykanskim pozdrawam zarząd wpki w

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.