Bieg Dwóch Szybów powraca – industrialna trasa przez Chorzów i Siemianowice
Już 3 listopada odbędzie się Bieg Dwóch Szybów, który jest organizowany przez Chorzowskie Stowarzyszenie Biegaczy Długodystansowych “W Ruchu”. Wydarzenie zawita w naszym mieście po raz dziesiąty.
Jubileuszowy Bieg Dwóch Szybów już 3 listopada w Chorzowie
3 listopada br. odbędzie się jubileuszowy Bieg Dwóch Szybów, organizowany w naszym mieście od 2014 roku. To doskonała okazja do biegu wśród industrialnych krajobrazów, a według organizatorów – recepta na jesienną chandrę. Trasa biegu poprowadzi od Szybu Prezydent do Szybu Bańgów w Siemianowicach Śląskich, skąd zawodnicy wrócą do Szybu Prezydent. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy uiścić opłatę startową w wysokości 85 zł do końca września lub 90 zł, jeśli zdecydujecie się na rejestrację w październiku. Uczestnicy, którzy ukończą bieg w ciągu 130 minut, otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni upominkami.
Zapisy: TUTAJ
3 listopada, godz. 11.00, Szyb Prezydent
Zajrzyj do fotorelacji z ubiegłego roku:



![XVI Chorzowski Orszak Trzech Króli [GALERIA ZDJĘĆ]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/orszak-chorzow-stary-2026-fot.-K.-Chmielewski-46.jpg)















Dodaj komentarz