Ruch Chorzów ma wreszcie nowego prezesa!

Czas czytania: 2 min.

Ruch Chorzów ma wreszcie nowego prezesa. Został nim Seweryn Siemianowski, były piłkarz Niebieskich i dyrektor sportowy UKS Ruch Chorzów.

Powołano prezesa Ruchu Chorzów i… odwołano wiceprezesa 

Rada Nadzorcza Ruchu Chorzów powołała dziś na stanowisko prezesa zarządu Seweryna Siemianowskiego, byłego piłkarza Niebieskich, trenera i działacza sportowego. Jednocześnie odwołała z funkcji wiceprezesa Marcina Waszczuka, który przez trzy miesiące zarządzał klubem – poinformował Marcin Michalik, zastępca prezydenta Chorzowa i członek Rady Nadzorczej klubu.

– Jestem na tyle ambitnym człowiekiem, że nie przyszedłem tutaj posiedzieć, ale żeby zrobić coś dobrego dla tego klubu. Nie będę niczego obiecywał, nie należę do „złotoustych”. Wolę wziąć się od razu do roboty i wspólnie z wszystkimi zainteresowanymi stronami dążyć do odbudowy Ruchu i przywrócenia go na salony – cytuje nowego prezesa Ruchu Chorzów klubowa strona.

Nowy prezes Niebieskich to efekt porozumienia kibiców z akcjonariuszami

Powołanie Seweryna Siemianowskiego na prezesa Ruchu Chorzów to efekt porozumienia kibiców z akcjonariuszami, dzięki któremu zawieszony został bojkot klubu. Seweryn Siemianowski będzie 42 prezesem Niebieskich. Przez ostatnie lata był dyrektorem sportowym UKS Ruch Chorzów.

Maciej Poloczek
Źródło: fot. Ruch Chorzów

Komentarze (4) DODAJ

Jakis kolega Kotali potrzebowal pracy i mamy nowego prezesa...
niezadowolona
Panie Prezesie, proszę się określić: czy zakłada Pan utrzymanie klubu z pieniędzy wydartych podatnikom?
podatnicy

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe