Wiadomości z Chorzowa

Alpiniści przygotowali wyjątkową niespodziankę dla małych pacjentów szpitala!

  • Dodano: 2023-01-30 12:45

Grupa wysokościowców zrzeszonych w grupie „Alpiniści dla WOŚP” odwiedziła dzieciaki przebywające w miejskim szpitalu w Chorzowie. Nie była to jednak zwyczajna wizyta – goście przebrani za superbohaterów i postacie z bajek zabawiali małych pacjentów zza szpitalnych okien!

Stanęli na wysokości zadania!

W piątek, 27 stycznia, tuż przed 31. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pracownicy branży wysokościowej działający w grupie „Alpiniści dla WOŚP” przygotowali wyjątkową niespodziankę dla małych pacjentów chorzowskiego szpitala. Goście w przebraniach z bajek i lubianych filmów pojawili się tuż za oknami szpitalnych sal. Za pomocą markerów rysowali dzieciakom wesołe i kolorowe rysunki. Uśmiechy małych pacjentów były bezcenne.

Później alpiniści „zeszli na ziemię” i odwiedzili pacjentów na oddziałach. Przygotowali dla dzieciaków małe upominki w postaci słodyczy.
 

Alpiniści dla WOŚP

Alpiniści dla WOŚP to wyjątkowa inicjatywa pracowników branży wysokościowej. Alpiniści odwiedzają szpitale dziecięce w całej Polsce, aby umilić leczenie małym pacjentom. Co roku działają w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - sprawiają, że na buziach dzieci przebywających w szpitalach pojawia się uśmiech. Wcześniej Alpiniści dla WOŚP odwiedzali już chorzowski szpital.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również