Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Będą remontować parking przy AKS. Utrudnienia w ruchu drogowym

  • Dodano: 2019-06-14 09:00

Już w poniedziałek, 17 czerwca na Placu AKS w Chorzowie rozpocznie się remont nawierzchni jezdni. Oznacza to zmianę w organizacji ruchu.

Na czas prowadzonych prac - przez konieczność zamknięcia wjazdu na ulicę Paderewskiego z kierunku pl. AKS dla ruchu pojazdów i zapewnienia dojazdu do posesji przy ulicy Paderewskiego – MZUiM wprowadzi zostaną zmiany w organizacji ruchu:

  • w ciągu ul. Mościckiego, na odcinku między pl. AKS i ul. Wybickiego, wprowadzony zostanie tymczasowy dwukierunkowy ruchu pojazdów, a po obu stronach tej ulicy wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania;
  • w ciągu ul. Paderewskiego, na odcinku między pl. AKS i ul. Wybickiego, wprowadzony zostanie tymczasowy dwukierunkowy ruchu pojazdów, a po obu stronach tej ulicy wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania,
  • w ciągu pl. AKS wprowadzone zostaną lokalne zawężenia jezdni.

MZUiM planuje zakończenie robót oraz przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane na środę, 19 czerwca 2019 roku.

Informacja dla kierowców:

Planowana zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona do map bezpłatnej nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym Waze Connected Citizens). 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.