Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Kolejny etap remontu na Bogedaina. Utrudnienia od poniedziałku

  • Dodano: 2019-06-23 04:45, aktualizacja: 2019-06-23 04:51

Kolejne utrudnienia w ruchu drogowym w okolicy ulicy Bogedaina. Już w poniedziałek rozpocznie się kolejny etap przebudowy sieci ciepłowniczej. Będą utrudnienia w ruchu.

MZUiM Chorzów poinformował, że już w najbliższy poniedziałek, 24 czerwca w ciągu ulicy Bogedaina rozpocznie się realizacja kolejnego etapu robót związanych z przebudową sieci ciepłowniczej.

Przez zakres prowadzonych prac budowlanych fragment ulicy Bogedaina między ulicami Konopnickiej i Górnośląską zostanie zamknięty. Jednocześnie kierowcy będą mogli korzystać z ulicy na odcinku pomiędzy ulicami Kościuszki i Górnośląską.

Ważna informacja dla kierowców! 

Objazdy zostaną prowadzone ulicami Konopnickiej, Poniatowskiego i Kościuszki. Zakończenie tego etapu robót planuje się na pierwszą połowę lipca. Tradycyjnie, zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona na mapy bezpłatnej nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym Waze Connected Citizens.
 

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ryba

    Dobrze, że Chorzów współpracuje z tą firmą od nawigacji. Kierowcom łatwiej się omija zamknięte lub zakorkowane ulice. To poprawia bezpieczeństwo na drogach.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.