Wiadomości z Chorzowa

Chorzów: Mali szefowie kuchni zmierzą się w konkursie kulinarnym

  • Dodano: 2019-06-04 12:00

To już dziś! O 16.00 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Ligonia w Chorzowie odbędzie się pierwsza edycja konkursu kulinarnego Master Szef "Bajtel". Umiejętności dzieciaków będzie oceniać m.in. finalista VI edycji Master Chefa, Damian Sobek.

W konkursie weźmie udział 10 dwuosobowych drużyn, które przygotują i zaprezentują dania gorące. Kulinarne zawody są przeznaczone dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Dzieci będą miały 90 minut na przygotowanie posiłku dla sędziów. Propozycje konkursowe oceni jury, w skład którego wchodzą: Magdalena Sekuła - Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Promocji i Aktywizacji Społecznej, radna Rady Miasta Chorzów, Marcin Weindich - Kierownik Centrum Inicjatyw Społecznych w Chorzowie, radny Rady Miasta Chorzów i Bartłomiej Czaja - właściciel jednego z portali informacyjnych i radny Rady Miasta.

Konkurs został zaplanowany na dziś, 4 czerwca w II Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Ligonia w Chorzowie i rozpocznie się o godz. 16:00. W przerwie konkursu specjalny program artystyczny przedstawi grupa taneczna stowarzyszenia Błękitny Anioł.

 

Organizatorami wydarzenia jest Centrum Inicjatyw Społecznych, Stowarzyszenie Błękitny Anioł i II LO im. Juliusza Ligonia w Chorzowie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również