Wiadomości z Chorzowa

Chorzowscy mundurowi na chorzowskiej Motosferze - zlocie miłośników tuningu

  • Dodano: 2020-09-24 11:00

Bez mała 100 samochodów wzięło udział w sobotnim zlocie miłośników tuningu w Chorzowie. Wydarzeniem zainteresowali się również chorzowscy policjanci prowadząc działania ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym. 

W efekcie działań mundurowi ujawnili 14 nieprawidłowości związanych ze stanem technicznym pojazdów

Policjanci cały czas monitorują fora i portale społecznościowe, gdzie pojawiają się informacje o planowanych spotkaniach, zlotach miłośników tuningu. W związku z planowaną w ostatni weekend imprezą motoryzacyjną można było się spodziewać także odwiedzin wielu moto-fanów.

Policji również nie mogło tam zabraknąć, choć cel odwiedzin był zupełnie odmienny niż uczestników

Działania mundurowych opierały się głównie na przeprowadzaniu kontroli aut po tuningu udających się na Motosferę. Funkcjonariusze zwracali uwagę na poziom hałasu, emisję spalin, obowiązkowe wyposażenie oraz ewentualne niezgodne z przepisami zmiany techniczne w pojazdach. W efekcie tych działań mundurowi ujawnili 14 nieprawidłowości związanych ze stanem technicznym pojazdów.​ 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • TLS handshake

    Kiedy to dziadostwo z dziurawymi, pierdzącymi tłumikami przestanie być legalne i przestanie mi wieczorami hałasować pod oknami?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.